Chcę kupić NDT

  Syntetyczne formy hormonu T4 - tyroksyny są najpopularniejszym lekiem na niedoczynność tarczycy na całym świecie: Levoxyl, Letrox, Levothroid, Unithroid, Berlthyrox, Eltibio, Eltroxin, Eutroxsig, Oroxine, Droxine, Eferox, Elthyrone, Euthyrox, Eutirox, generic levothyroxine - jak widać, ma wiele nazw. W Polsce mamy letrox i euthyrox, będę stosowała te nazwy zamiennie, jest to dokładnie to samo - syntetyczna l-tyroksyna, 

    Niestety letrox jest dla większości niewystarczający. Niewystarczający, aby czuć się dobrze- jak zdrowy człowiek, aby móc pracować, funkcjonować, trawić, nie stracić włosów, metabolizować, utrzymywać odpowiednią temperaturę ciała, posiadać zdolność koncentracji. Wystarczający, aby przeżyć. Wegetować. Ale co to za życie? Szereg cierpień, depresja, nadwaga, senność, słabe włosy, słabe paznokcie, sucha  skóra - myślisz, że taki już Twój los? Twoja natura? NIE. Wszystko da się naprawić, uregulować, ale wymaga to pracy, wiedzy i oczytania. Bardzo chciałabym Wam wszystko przekazać, to co wiem, w jak najprostszych słowach, niestety mogę nie dać rady- jeśli więc macie jakiekolwiek pytania, to piszcie ;)

Dlaczego euthyrox nie wystarcza?

Zdrowa tarczyca nie wytwarza tylko T4. Produkuje także T3, T2, T1 i kalcytoninę (odgrywa istotną rolę w regulacji gospodarki wapniowo-fosforanowej.). T4 to głównie hormon zapasowy, magazynowany, zdolny do przekształcania w T3. Łykając T4 nie dostarczasz sobie 4 innych hormonów. Najważniejszy jest T3, hormon aktywny, odpowiada m.in. za poziom naszej energii. Aby T4 poprawnie przekształcił się w T3 potrzebujemy przede wszystkim zdrowych jelit, wątroby, odpowiedniej ilości witamin i minerałów w naszym organizmie, a przy niedoczynności często jest często z tym wszystkim problem.


      W związku z moim osobistym zapotrzebowaniem na NDT od ponad 7 lat & ogromem zapytań z Waszej strony o to jak i gdzie zakupić NDT - nawiązałam współpracę z Eastern Pharmaceuticals, przyjmuje zamówienia na Real Thyroid.

therealthyroid.com

Ilość: 250 tabletek

Cena: 450 PLN

Producent: Eastern Pharmaceuticals

Czas oczekiwania: 7-14 dni

Aby zamówić, wystarczy wysłać maila na: kontakt@alpacasquare.com, o temacie "zamówienie NDT", a w treści podać ilość opakowań. Odeślę szczegóły płatności oraz wysyłki. Możliwy odbiór osobisty na terenie Gliwic.

    Skład NDT - Real Thyroid:  T4 - tyroksyna (36,3 mcg), T3 - trójjodotyronina (9,7 mcg), T2, T1, kalcytonina, sproszkowane wodrosty algi morskie (65 mg), jodek potasu (10 mcg), drożdże selenowe (3 mcg)

składniki nieaktywne: dekstroza, skrobia kukurydziana, Avicel PH101, PVP K30, etanol, talk, stearynian magnezu


Więcej informacji na temat moich odczuć znajdziecie w [tym] poście


    Jeśli masz problem z interpretacją swoich wyników badań tzw. "trójki tarczycowej", skorzystaj z mojej infografiki lub pisz na: kontakt@alpacasquare.com :)


____

Dane firmy:

NIP: 631 266 34 52

Anita Daniel Alpacasquare

Nowy Świat 3b/9

44-100 Gliwice

2 komentarze

  1. Nie dajcie się nabrać. To oszustwo. Po otrzymaniu pieniędzy kontakt się urywa, a produkt nie jest dostarczany. Żerowanie na cudzych chorobach. Okropność.

    OdpowiedzUsuń
  2. NIE POLECAM!!! OPŁACONE SUPLEMENTY NIE SĄ WYSYŁANE!!! Po opłaceniu zamówienia ZERO KONTAKTU z Panią Anitą. Wielokrotne próby skontaktowania się poprzez email, facebook, sms, telefon. Pieniądze zostały wysłane 10.01.2022r. Od tamtej pory nie było kontaktu, opłaconego suplementu lub zwróconych pieniędzy... W dniu 20.01.2022 wysłałam ponownie email, sms oraz wiadomość na messengerze do Pani Anity z informacją, że sprawę zgłaszam na policję oraz Jej działalność do organów skarbowych.. Bez żadnej informacji zwrotnej pieniądze zostały przesłane na konto dnia 25.01.2022r. Pani Anito niech Pani nie oszukuje i nie okrada ludzi tylko na tym Pani straci... Dla przyszłych zainteresowanych kupnem TOTALNIE ODRADZAM WSPÓŁPRACĘ Z TĄ PANIĄ!!!

    OdpowiedzUsuń

TOP